NUK FC Náhradní pítko Kiddy Cup

NUK FC Náhradní pítko Kiddy Cup

NUK FC Náhradní pítko Kiddy Cup

NUK Kiddy Cup nekapající pítko odolné proti okousání, pro děti od 12 měsíců

Celý popis
- +

NUK FC Náhradní pítko Kiddy Cup

NUK Kiddy Cup nekapající pítko odolné proti okousání, pro děti od 12 měsíců

  • Pítko z odolného materiálu (polypropylen) odolá i malým zoubkům, bez BPA*
  • Nekapající a snadno ovladatelný ventil usnadňuje pití
  • 1 ks/balení, bílá barva, nově v blistru

 

Jakmile dětem narostou první zoubky, velmi rády je používají! Proto je lahvička NUK Kiddy Cup opatřena pítkem z odolného syntetického materiálu (polypropylen). Ten kousání prvními zoubky snese a je velmi trvanlivý. Lahvička NUK Kiddy Cup pojme 300 ml nápoje pro zvlášť žíznivé děti a její tvar usnadňuje uchopení a držení malýma ručkama. Díky průhlednému materiálu rodiče neustále vidí, kolik jejich žíznivé batole již vypilo a zda má v lahvičce stále ještě dost pití.

Nekapající a snadno ovladatelný ventil lze z lahvičky velmi snadno odmontovat, což umožňuje snadné a důkladné umytí. Díky pružnému uzávěru je víčko chráněno před ztrátou. Lahvičku a její součásti lze umývat v myčce.

NUK Kiddy Cup je kompatibilní se všemi produkty řady NUK First Choice. Není problém na ni nasadit jakékoliv víčko s pítkem First Choice, takže může „růst“ se schopnostmi vašeho dítěte.

Lahvička NUK Kiddy Cup – 100% zábava při pití pro děti od 12 měsíců.

NUK FC Náhradní pítko Kiddy Cup
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Tomáš, Ústí Nad Labem Cena Rychlost dodání
Barbora, Týnec Nad Sázavou Rychlé doručení Vše v pořádku Kvalitní výrobky
Dagmar, Přelouč Rychlost, vstricnosz

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.