BABYMOOV Misky s víčky 120 ml, sada 4 ks

  • Výprodej
BABYMOOV Misky s víčky 120 ml, sada 4 ks

BABYMOOV Misky s víčky 120 ml, sada 4 ks

BABYMOOV Misky s víčky 120 ml, sada 4 ks

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

BABYMOOV Misky s víčky 120 ml, sada 4 ks

Sada 4 misek se šroubovacími, barevnými víčky.

Vlastnosti:

  • Vhodné do mikrovlnky, myčky na nádobí i mrazničky
  • Se stupnicí a místem pro psaní poznámek
  • Stohovatelné
  • Skladné, prázdné se dají vložit do sebe
  • Vyrobeno ve Francii
  • Objem: 120 ml
BABYMOOV Misky s víčky 120 ml, sada 4 ks
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Lucie, Lužec Nad Vltavou Skvělá komunikace chybějící zboží bylo nahrazeno adekvátní alternativou zboží přišlo dobře zabalené, neponičené
Markéta, Klášterec Nad Ohří Rychlé dodání a skvělá kominukace. Omylem mi byl zaslán jiný druh výrobku než jsem si objednala. Paní na telefonu velmi ochotná a milá a během chviličky vše vyřídila. Obratem poslala kurýra který si vyzvedl nesprávný výrobek a přivezl mi ten správný i s menším dárkem. Určitě doporučuji a moc děkuji.
Jiří, Pardubice Super ceny, skvělá komunikace a rychlost dodání. Doporučuji

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.