BIO Bambusové vložky do podprsenky T-Tomi, 6 ks
BIO Bambusové vložky do podprsenky T-Tomi, 6 ks
BIO Bambusové vložky do podprsenky, 6 ks
Celý popis
Produkt není určený k prodeji
Pratelné bambusové vložky do podprsenky T-tomi kruhového tvaru o průměru 12 cm jsou vyrobené ze 2 vrstev vysoce savého bambusového froté. Spodní vrstva je tvořena 100% polyesterem s PUL zátěrem, který tvoří nepropustnou, ale přesto prodyšnou vrstvu a brání pronikání vlhkosti. Balení obsahuje 6 kusů = 3 páry.
- vysoce savé bambusové froté + PUL zátěr nepropustné, ale prodyšné
- 6 kusů = 3 páry
- průměr 12 cm
Produkty T-tomi splňují požadavky stanovené vyhláškou MZ SR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.
Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.
Související produkty
Vlasta
Objednala jsem dudlíky Bibs. Při rozbalení balíčku byl papírový obal krabičky natrhlý a lepený. Volala jsem na prodejnu, nabídli mi okamžitou výměnu, sami zařídili svoz (pátek). V pondělí přijel pan z kurýrní služby, a předal nový balíček a dudlíky byly v naprostém pořádku včetně papírové krabičky.
Ivana, Pravonín
Rychlost vyřízení objednávky
Martina, Svídnice
Rychlost
Rozumné ceny
Kvalita výrobků
Komunikace
Přehlednost