NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní

  • Výprodej
  • Náš tip
NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní

NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní

Měkoučká barevná deka upoutá nejen svým osobitým designem, ale také zajímavým odlišným povrchem jednotlivých částí. Hrací deka má zabudované zrcátko, vydává pískací a zvonivé zvuky, má různé prvky k uchopení, 3D prvky, šustící textilii.

Celý popis
Skladem
1 599 Kč 699 Kč
Garance nejnižší ceny
- +

NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní

Plyšová hračka pro děti od 0 měsíců.

Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Aby se Vaše děti zabavily i bez Vaší pomoci, je hračka vyrobena z příjemného plyše podporující smysly. Všichni si jistě při vzpomínce na naše dětství vybavíme nějakou svou oblíbenou hračku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních krůčcích životem.

Hrací deka má zabudované zrcátko, vydává pískací a zvonivé zvuky, má různé prvky k uchopení, 3D prvky, šustící textilii.

 

Hlavní vlastnosti:

  • podporuje vývoj hmatu
  • pomáhá při prořezávání zoubků
  • stimuluje všechny smysly
  • nabízí více než 10 aktivit
 

 

 

Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS“. Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí. V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností.

NUK FOREST FUN 3-D Deka na hraní
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Thuy Uyen, Praha 4 Good price, one of two best offers found one line very fast processing and delivery possible to pay via bank transfer
Ladislav, Čelechovice Na Hané Rychlost dodání Kvalitní zboží Nutričně vyvážené Zdravé potraviny pro nejmenší bez balastních látek
Martin, Svitavy Dobrá cena v porovnání s jinými obchody rychlé dodání

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.