Kolotoč Baby Ono Sova Sophia

Kolotoč Baby Ono Sova Sophia

Kolotoč Baby Ono Sova Sophia

Kolotoč Baby Ono Sova Sophia

Celý popis
Skladem
677 Kč
Kolotoč Baby Ono Sova Sophia, 677 Kč
- +

Kolotoč Baby Ono Sova Sophia

Kolotoč Owl Sofia je ideální produkt pro Vaše dítě. Pestrobarevné hračky zaujmou pozornost a zvuk hudby uklidní Vaše dítě. Díky speciálně navržené rukojeti lze kolotoč namontovat do cestovní i dřevěné postele.

  • kolotoč není napájen bateriemi, má natahovací mechanismus
  • přitahují pozornost a přináší v optimistickou náladu
  • umožňuje pozorovat rovnoměrný pohyb objektů
  • rozvíjí zrak
  • stimuluje sluch a představivost dítěte
  • má uklidňující zvuk hudby
  • snadná instalace

Firma BabyOno byla založena roku 1990. Svými výrobky podporuje rodiče při výchově dětí. S ohledem na aktivní rodiče navrhuje výrobky tak, aby byly spolehlivé, snadno použitelné a ergonomické. Prioritou společnosti BabyOno je vytvořit bezpečné výrobky, které jsou navrženy v souladu s platnými předpisy a normami EU. Veškeré výrobky podstupují rozsáhlé testování. Všechny výrobky jsou vyráběny s přísnou kontrolou výroby a poskytují tak nejvyšší kvalitu. Díky tomu získala značka BabyOno důvěru milionů rodičů po celém světě. Výrobky značky BabyOno získaly četná ocenění a uznání. Dbáme na to, že se s výrobky BabyOno cítíte každý den být spokojeným rodičem.

Výrobce: Baby Ono

 

 
Kolotoč Baby Ono Sova Sophia
Kolotoč Baby Ono Sova Sophia
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Inna, Praha
Super sedi pro kocarek Bugaboo Fox. Doporucuji
Miroslav, Nová Bystřice
Rychlost a spolehlivost
Irena, Přelouč
Rychlé dodání zboží a vše proběhlo v pořádku.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.