Odsávačka hlenů Baby-Vac

Odsávačka hlenů Baby-Vac

Odsávačka hlenů Baby-Vac

Arianna Ergonomic 2

Celý popis
Skladem
349 Kč
Odsávačka hlenů Baby-Vac, 349 Kč
- +

Odsávačka hlenů Baby-Vac

Odsávačka Baby Vac 2 je nepostradatelným pomocníkem v boji proti rýmě, neboť dokáže rychle, jednoduše a účinně zbavit hlenů bez větší námahy.

Lze ji připojit na jakýkoliv domácí vysavač s výkonem do 1800 wattů, u těch výkonnějších je pak nutné použít regulaci sání nebo otevřený falešný tah. Je vyrobena z vysoce kvalitního polykarbonátu a její použití je mnohem hygieničtější než u klasické ústní odsávačky.

Čištění je díky rozebíratelným částem velice jednoduché.

Balení kromě samotné odsávačky obsahuje také čistící kartáček a 2 nosní nástavce.

Rychlá úleva

Ucpaný nos je velice nepříjemný pro dospělého člověka, natož pro dítě, které neumí dýchat ústy. Obzvláště pak pro kojence, kterým nahromaděné hleny znemožňují sát a ruší jejich jinak klidný spánek. Proto je důležité a nezbytně nutné hleny odsávat. Odsávačka Baby Vac se tak stává nepostradatelným pomocníkem v boji proti rýmě, neboť díky kontinuálnímu sání vysavače dokáže rychle, jednoduše a účinně zbavit hlenů bez větší námahy. Velice účinná je i na tzv. "zadní rýmu" a lze ji použít i na výkonnější vysavače.
Odsávačka hlenů Baby-Vac
Odsávačka hlenů Baby-Vac
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Lenka, Havířov-Šumbark
Přišlo dokonale zabalené zboží rychlé doručení dobrá komunikace příznivé ceny
Olga
Doporučuji. Jsme již dlouholetí spokojení zákazníci. Dnes jsme pořizovali pokračovací autosedačku. Pan Milan byl ochotný, velmi dobře komunikuje s dětmi. Snaží se maximálně vyhovět požadavkům zákazníka, nic nevnucuje a ochotně vše vysvětlí. Ještě stále se najdou prodejny jako tato, kde je spokojenost zákazníka na prvním místě.
Lucie, Hlinsko
Rychlé vyřízení, Komunikace Přehledný eshop

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.