BUGABOO Držák nápojů

BUGABOO Držák nápojů

BUGABOO Držák nápojů

Držák nápojů se přichytí na rukojeť kočárku a zůstává stále ve svislé poloze, takže ani při jízdě na zvýšeném terénu se nápoj nevylije.

Celý popis
Skladem
889 Kč
Bugaboo držák na lahev +, 889 Kč
- +

BUGABOO Držák nápojů

Držák nápojů se přichytí na rukojeť kočárku a zůstává stále ve svislé poloze, takže ani při jízdě na zvýšeném terénu se nápoj nevylije. Lze ho umístit na libovolné místo na boku rukojeti, a proto si ho můžete nastavit přesně do výšky, kterou požadujete. Spolu se změnou výšky rukojeti se upraví i výška držáku.

Je vybaven praktickou vnitřní vložkou, která drží vloženou láhev přesně na svém místě, aby ani na velkých nerovnostech nemohla lahev vypadnou.

Držák nápojů je možné použít na všechny kočárky značky Bugaboo, adaptéry na přichycení jsou součástí.

BUGABOO Držák nápojů
BUGABOO Držák nápojů
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Kateřina, Ústí Nad Labem
Celkem rychlé dodání i v předvánočním období.
Erika, Pardubice
Velký výběr zboží Skvělá komunikace s obchodem Rychlé vyřízení objednávky
Bohumil, Praha 3 - Vinohrady
Rychlost a spolehlivost

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.