Bugaboo potah Buffalo We Are Handsome
# 233

Bugaboo potah Buffalo We Are Handsome

Bugaboo We Are Handsome potah na Buffalo/Runner Potah obsahuje stříšku a kryt hlubokého lůžka

PRODEJ JIŽ SKONČIL

Bugaboo - Buffalo


Bugaboo & WE ARE HANDSOME NAJDĚTE SVOU DIVOKOU STRÁNKU: Bugaboo v nové limitované kolekci spojilo své síly s kultovní australskou značkou We Are Handsome - unikátní a ikonickou značkou zaměřující se na aktivní životní styl a outdoorové oblečení.
Kolekce Bugaboo by We Are Handsome je pro rodiče, kteří se nebojí vystoupit z davu.
Unikátní a odvážný design je inspirován lidmi vyznávající zdravý a aktivní styl života.
Odpovězte na volání divočiny a dolaďte svůj Bugaboo kočárek kolekcí Bugaboo by We Are Hansome.
Ukažte Vašemu dítěti nekonečné a inspirující kouzlo světa kolem nás.
Podělte se o svou lásku ke krásným věcem a zázračným možnostem cestování tím, že ukážete, že se nebojíte ostrých, zářivých vzorů a unikátního limitovaného designu.

Proč vznikla spolupráce Bugaboo a We Are Handsome? Label We Are Handsome je známý pro své odvážné návrhy a vytváření aktivní a dobrodružné kultury. Bugaboo se spojilo s touto značkou, aby společně sdíleli svou lásku a posedlost k inovaci a posouvání hranic.
Stejně jako Bugaboo značka We Are Handsome miluje cestování, kreativutu a design. Jijich styl je celosvětovou inspirací pro hvězdy jako jsou Doutzen Kroes, Gisele Bündchen, Katy Perry, Beyoncé, Rihanna a mnohé další. Bugaboo by We Are Handsome přichází s potahy na Cameleon, Donkey, Buffalo a stříškou na Bee. Kolekce je doplněna univerzálním fusakem, který lze využít do všech typů kočárku Bugaboo.

Bugaboo We Are Handsome potah na Buffalo/Runner Potah obsahuje stříšku a kryt hlubokého lůžka, 100% polyester, pratelné na 30°