b. box Čistící set pro misku s brčkem

b. box Čistící set pro misku s brčkem

b. box Čistící set pro misku s brčkem

Čistící kartáček a náhradní brčka (2ks v balení) pro misku s brčkem oblíbené australské značky

Celý popis
Skladem
188 Kč
Čistící set, 188 Kč
- +

b. box Čistící set pro misku s brčkem

Čistící kartáček a náhradní brčka (2ks v balení) pro misku s brčkem oblíbené australské značky b.box.

Materiál: brčko - silikon, kartáček - nylon, nerezová ocel, PP.

Vyrobeno bez použití BPA, BPS, ftalátů a PVC

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mytí prostředky, drátěnky či kartáčky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny či tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Nenechávejte dítě brčko kousat! Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti!

b. box Čistící set pro misku s brčkem
b. box Čistící set pro misku s brčkem
b. box Čistící set pro misku s brčkem
b. box Čistící set pro misku s brčkem
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Róbert, Vratimov
Moc fajn obchůdek s milou paní
Veronika, Náměšť Nad Oslavou
Malé dárečky k nákupu Nižší cena než u konkurence
Michaela, Litoměřice
Vše bylo doručeno v pořádku a rychle

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.