Dětská termoska na jídlo - fotbal

Dětská termoska na jídlo - fotbal

Dětská termoska na jídlo - fotbal

Dětská termoska na jídlo - fotbal

Celý popis
- +

Dětská termoska na jídlo - fotbal

THERMOS FUNTAINER - TERMOSKA NA JÍDLO Nerezová vakuově izolovaná termoska na jídlo o objemu 290 ml. Termoska se vyznačuje širokým hrdlem pro snadné nabírání jídla přímo z termosky. Uzávěr termosky je perforován pro snadnější otevírání. Dno termosky je chráněno odolnou protiskluzovou patkou.   PARAMETRY TERMOSKY NA JÍDLO * Objem: 290 ml * Výška: 115 mm * Průměr: 90 mm * Průměr hrdla: 66 mm * Hmotnost: 320 g * Udrží horké: 5 hodin pro tekutinu** * Udrží studené: 7 hodin pro tekutinu** **Měření izolačního výkonu je prováděno s čistou vodou. Doba, po kterou vydrží obsah termosky teplý/studený, závisí na tepelné kapacitě daného jídla. Lze říci, že čím více vody daný pokrm obsahuje, tím je vyšší jeho tepelná kapacita a tím déle vydrží v termosce teplý/studený. Např. polévka vydrží déle teplá/studená než rýže. Dobu, po kterou zůstane pokrm v termosce teplý/studený, lze prodloužit předehřátím/ochlazením vnitřních stěn termosky horkou/studenou vodou - viz návod.   SOUHRN * Thermos dvoustěnná vakuová izolace - maximální tepelná izolace. * Navrženo pro děti - tělo termoláhve vyrobeno z odolné nerezové oceli zpomalující růst bakterií. * VODOTĚSNÝ UZÁVĚR. * Široké hrdlo * Lehké a kompaktní provedení, snadno se vejde do batohu či kočárku. * Navrženo pro každodenní použiti. * Kompletní nabídka náhradních dílů.
Dětská termoska na jídlo - fotbal
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Dominika, Brezno Mlieko Kendamil mi poslali v krasnej krabici z ktorej sa da vyrobit podla instrukcii babkove divadlo + pribalili mi tam aj dake kozmeticke vzorky, co potesilo Komunikacia s obchodom velmi dobra, ustretovost aj pri zmene platby
Marcela, Pardubice Rychlé dodáni Skvělé ceny výborná komunikace velmi ochotný personál dárek k nákupu
Edita, Strakonice Rychlé doručení a super kvalita

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.