Dětská termoska s brčkem

Dětská termoska s brčkem
Dětská termoska s brčkem
Dětská termoska s brčkem
Dětská termoska s brčkem

Dětská termoska s brčkem

Dětská termoska s brčkem

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
- +

Dětská termoska s brčkem

THERMOS FUNTAINER - TERMOSKY PRO DĚTI FUNtainer je odolná, vodotěsná, vakuově izolovaná termoska s brčkem pro předškolní a školní děti, která padne dobře do jejich ruky, snadno se vejde do batůžku, kočárku, či držáku nápojů v autě. Je navržena pro každodenní použití po celý rok.     PITÍ Z TERMOSKY Teplé a studené nápoje se pijí přímo z termosky - bez nalévání do šálku. Nápoj se pije pomocí brčka - není nutné naklánět termosku.     OTEVŘENÍ/ZAVŘENÍ TERMOSKY Otevření termosky je velmi rychlé a snadné. Děti otevřou i zavřou termosku sami bez pomocí rodičů. Postup: 1 - zmáčknutí tlačítka, 2 - víčko termosky se samo otevře.     JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA TERMOSKY Praktický design uzávěru a pítka termosky umožňuje kompletní a snadné omytí. Uzávěr termosky pro děti je můžné rozložit na 1 - uzávěr termosky, 2 - pítko a 3 - brčko.     DNO TERMOSKY Dno termosky je spolehlivě chráněno odolnou plastovou patkou, která zároveň působí protiskluzově.     VÝKLOPNÉ POUTKO Výklopné poutko je integrováno do víčka termosky.   PARAMETRY TERMOSKY PRO DĚTI * Objem: 470 ml * Výška: 220 mm * Průměr: 70 mm * Průměr hrdla: 50 mm * Hmotnost: 280 g * Udrží horké: Není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření * Udrží teplé: 10 hodin * Udrží studené: 12 hodin   SOUHRN * Ideální pro školní a předškolní děti * Otevření a uzavření termoláhve jednou rukou * PITÍ PŘÍMO Z ERGONOMICKÉHO PÍTKA/BRČKA TERMOLÁHVE - bez hrnku * Integrované výklopné poutko ve víčku termosky. * Navrženo pro každodenní použiti, dobře padne do ruky či držáku nápojů v autě * NAVRŽENO PRO DĚTI - tělo termoláhve vyrobeno z odolné nerezové oceli zpomalující růst bakterií * Thermos dvoustěnná vakuová izolace - maximální tepelná izolace * LEHKÉ A KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ, snadno se vejde do batohu nebo kočárku * Vodotěsný uzávěr * Rozebíratelný uzávěr pro snadné čištění * Kompletní nabídka náhradních dílů.

Dětská termoska s brčkem
Dětská termoska s brčkem
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Veronika, Pardubice 2 Rozhodně doporučuji Objednala jsem si věci co k sobě nebyly kompatibilní, paní mi hned volala a vše mi vysvětlila a zboží mi pozměnila k mé spokojenosti. Obrovská ochota Rychlost
Klíčový Servis, Plzeň Rychlost vyřízení objednávky.
Svetomir, Kosice Skvela cena, dobra komunikacia, rychle dorucenie. ODPORUCAM

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.