Dětská termotaška upright 2,3l - květy

Dětská termotaška upright 2,3l - květy

Dětská termotaška upright 2,3l - květy

Dětská termotaška upright 2,3l - květy

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
- +

Dětská termotaška upright 2,3l - květy

THERMOS FUNTAINER - DĚTSKÁ TERMOTAŠKA Dětské termotašky jsou navrženy pro každodenní přenášení a skladování pokrmů. Pokrmy uzavřené v termotašce si udrží déle svojí teplotu. Termotaška je bez bisfenolu A, PVC a dalších škodlivých látek. Výborných izolačních vlastností termotašek je dosaženo isolací IsoTecT. IsoTecT využívá vícevrstvou isolační konstrukci, která se skládá z odolné a velmi lehké pěny vysoké hustoty (pěna s uzavřenými buňkami). Tato vrstva je umístěna mezi tkanou textilii tvořící vnější vrstvu a vnitřní vodě odolnou vrstvu PEVA. VNITŘNÍ STĚNA TERMOTAŠKY JE OMYVATELNÁ, TEPLO REFLEKTUJÍCÍ A MŮŽE PŘIJÍT DO KONTAKTU S POTRAVINAMI. Madlo je vypolstrováno pro snadné nošení.   PARAMETRY TERMOTAŠKY * Výška: 230 mm * Šířka: 185 mm * hloubka: 70 mm * Hmotnost: 110 g * Objem: 2,3 l   SOUHRN * Ideální pro školní a předškolní děti. * VNITŘNÍ VRSTVA MŮŽE PŘIJÍT DO KONTAKTU S POTRAVINAMI. * BPA free, PVC free. * VÝBORNÉ ISOLAČNÍ VLASTNOSTI DÍKY ISOLACI ISOTECT. * Navrženo pro každodenní použiti, dobře padne do ruky (vypolstrované madlo) či do batůžku. * Odolná vnější vrstva. * Omyvatelná vnitřní vrstva.
Dětská termotaška upright 2,3l - květy
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Marcela, Pardubice Rychlost dáreček k nákupu super komunikace výborná cena
Iveta, Držovice Rychlé dodání a široký výběr zboží
Renata, Rimavská Sobota Rýchle dodanie tovaru

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.