SEBAMED Dětský olej, 150 ml

SEBAMED Dětský olej, 150 ml

SEBAMED Dětský olej, 150 ml

Doporučován jako prevence vzniku opruzenin. Je vhodný k jemnému a efektivnímu čištění pokožky pod plenami, pro velmi citlivou a suchou pleť (např. atopický ekzém, psoriáza).

Celý popis
- +

SEBAMED Dětský olej, 150 ml

SEBAMED Dětský olej 150 ml

Díky své hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Chrání citlivou dětskou pokožku před dlouhotrvajícím kontaktem pokožky s exkrementy. Doporučován jako prevence vzniku opruzenin. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky

Součástí složení je olej z pšeničních otrub, který chrání před podrážděním a podporuje regeneraci, stejně jako panthenyl triacetát, předchůdce panthenolu. Bisabolol, aktivní ingredience z heřmánku, zklidňuje podrážděnou pleť

Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin. Bez přidaných barviv.

Výhody produktu

  • pečlivé ošetření namáhané pokožky v plenkové oblasti,
  • dlouhodobá ochrana před kontaktem s exkrementy,
  • zvýšení odolnosti citlivé pokožky nejmenších dětí,
  • pH 5,5 pro vývoj a obnovu přirozené ochranné bariéry pokožky,
  • bez formaldehydu, nitrosaminu, dioxinu a barvi
  • Dermatologicky testováno

Složení produktu

Paraffinum liquidum, Arachis hypogaea oil, Triticum vulgare germ oil, Decyl Oleate, Panthenyl Triacetate, Isopropyl Stearate, Parfum

Receptury všech produktů sebamed jsou pravidelně upravovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Uvedené složení odpovídá současnému stavu výroby a může se lišit od složení uvedeném na obalu.

Doporučené použití

Olej naneste na jemnou tkaninu. Jemně a důkladně očistěte pokožku pod plenami.

Množství v balení

Balení obsahuje 150ml
SEBAMED Dětský olej, 150 ml
SEBAMED Dětský olej, 150 ml
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Veronika, Náměšť Nad Oslavou Malé dárečky k nákupu Nižší cena než u konkurence
Petra, Hlinsko Rychlé dodání Doprava zdarma Dobrá cena
Lucie, Tábor Velmi rychlé odeslání a doručení zboží Dobrá komunikace obchodu

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.