GAMA odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač 2v1

GAMA odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač 2v1

GAMA odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač 2v1

GAMA odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač 2v1

Celý popis
- +

GAMA odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač 2v1

 • Odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač je určena k odsávání hlenů pro kojence a malé děti. Odsávačka je vybavena bezpečnostní nosní koncovkou, kterou nelze zavést hlouběji do nosu, a proto nemůže být poraněna sliznice. Výrobek je možné použít dvěma způsoby: pomocí vysavače nebo standardním způsobem manuální odsávačky. Odsávání hlenů pomocí vysavače je rychlé, bezpečné a účinné. Nosní odsávačky jsou určeny dětem mladším 3 let, které neumí sami smrkat. Slouží k odsátí nadměrného množství hlenu z nosní dutiny dítěte, který může způsobit kašel nebo záněty ucha.
  - napojení na vysavač je řešeno univerzálním nástavcem použitelným pro všechny typy domácích vysavačů s výkonem do 1800 W
  - optimální délka a průměr hadiček pro účinné odsávání a čištění
  - neobsahuje žádné skleněné části
  - je netoxická
  - je certifikována jako zdravotnický prostředek s označením CE
  Jedná se o českou výrobu. Je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů vyrobených bez výjimky v EU!

  Odsávání pomocí vysavače: nástavec odsávačky připojíme na vysavač a hadičku s bezpečnostní nosní koncovkou přiložíme k nosní dírce dítěte. Po zapnutí vysavače odsajeme hlen.

  Odsávání bez použití vysavače: nástavec nepoužijeme. Hadičku s nosní koncovkou přidržíme dítěti u nosu, hadičku s ústní koncovkou máme v ústech a odsáváme.
  Obsahuje: Transparentní nádobku s víčkem (10 ml), hadička PVC 4,0/6,0 mm s ústní koncovkou, hadičku PVC 4,0/6,0 mm s nosní koncovkou, spojovací kužel a hadičku 900 mm s nástavcem na vysavač.

GAMA odsávačka hlenů s nástavcem na vysavač 2v1
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Ema, Pec Pod Sněžkou Opravdu rychlé dodání, fajn komunikace
Ivana, Spišská Nová Ves Komunikace obchodu Rychlost dodání
Renata, Rimavská Sobota Rýchle dodanie tovaru

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.