Hračka Telefon, 3m+

Hračka Telefon, 3m+

Hračka Telefon, 3m+

Hračka Telefon, 3m+

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Hračka Telefon, 3m+

Světla, zvuky, barvy a textury budou napomáhat smyslovému rozvoji dítěte! 4 tlačítka se po stisknutí rozsvítí a hrají zábavné zvuky. Zrcátko pro sebe-poznávání. Vysoký kontrast barev a různé textury pomáhají rozvíjet dětské smysly.
Hračka Telefon, 3m+
Hračka Telefon, 3m+
Hračka Telefon, 3m+
Hračka Telefon, 3m+
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Iveta, Žatec Je to skvělý obchod Dokážou potesit
Michaela, Rousínov Špatně jsem objednala a obchod nad tím nemavnul rukou, ale osobně mne na to upozornili.
Marcela, Pardubice Skvělá komunikace ochotný personál při výběru zboží velmi mile mě překvapilo dodání, do hodiny byla moje objednávka připravena k vyzvednutí všem doporučuji

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.