INJUSA Tříkolka CITY

INJUSA Tříkolka CITY

INJUSA Tříkolka CITY

INJUSA Tříkolka CITY

Celý popis
Na dotaz
- +
Doprava zdarma

INJUSA Tříkolka CITY

Injusa Tříkolka Orange City je velmi komplexní a bezpečná tříkolka určená pro děti od 18 měsíců díky svému sedadlu, stříšce a opěradlu. Má bezpečnostní pás, pedály s protiskluzovými gumičkami, kolečka s gumovými kroužky ... Stručně řečeno,je velmi bezpečná a zabráňuje nehodám a velmi je zábavná. Podporuje motoriku, venkovní hry a pod. Vlastnosti: - Hliníkový rám - Ergonomické stupačky - Držák na láhev (láhev není součástí dodávky) - Ovládání řízení - Výškově přizpůsobitelná rukojeť - Bezpečnostní pás 5 bodový pás - Nastavitelný strop - Nastavitelné opěradlo - Nastavitelné sedadlo - Pedály s protiskluzovou gumičkou - Kola s gumičkami - Volné kolečka - Rozměry: 113 x 48 x 100 cm.
INJUSA Tříkolka CITY
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Eliška, Pardubice Rychlé dodání Dobrá komunikace
Lucie, Hranice Rychle odeslani I kdyz jsem udelala maly nakup, dostala jsem darek. Moc potesilo!
Hana, Vyškov Objednávka rychle vyřízena, bezpečně zabalena, došlo vše co mělo v očekávané kvalitě, za mě bez problémů.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.