Kartáč na lahve MAM

Kartáč na lahve MAM

Kartáč na lahve MAM

Kartáč na lahve MAM

Celý popis
Na dotaz
170 Kč
Seagrass, 170 Kč
- +

Kartáč na lahve MAM

Inovativní, extra měkké štětiny se pružně přizpůsobí každému tvaru láhve. Jemný kartáček na savičky se strukturovaným povrchem čistí savičky na vnitřní straně: * Extra jemně a absolutně bez poškrábání. * Inteligentní design MAM v trendových barvách. * Závěsný otvor pro snadné uložení a sušení.   1. JEMNÉ ŠTETINYBez poškrabání – pro dukladné, ale jemné mytí / Flexibilní – dosáhnou do všech prostor lahve 2. OTVOR PRO ZAVEŠENÍUmožnuje snadné a hygienické uskladnení 3. KARTÁC NA SAVICKUSavicku snadno cistí na obtížne dostupném míste – uvnitr / Tvar je ideálne uzpusoben cištení MAM savicek VĚDECKY PROKÁZÁNO Týmová práce pro maximální bezpečnost MAM inovace je připravena pro děti pouze po schválení lékařskými odborníky.
Kartáč na lahve MAM
Kartáč na lahve MAM
Kartáč na lahve MAM
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Jitka, Lázně Bohdaneč
Profesionální jednání, příjemná komunikace, dobrá cena. Poradí, prostě profesionálové.
Monika, Velké Přílepy
Super rychla dodávka
Markéta, Králův Dvůr U Berouna
Opravdu rychlé doručení,ochota

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.