NANNY Bm-02D Náhradní deska k monitoru dechu

NANNY Bm-02D Náhradní deska k monitoru dechu

NANNY Bm-02D Náhradní deska k monitoru dechu

Rozšiřte možnosti monitoru dechu Nanny s přídavnou podložkou, která umožňuje snadné použití na různých místech, jako jsou další postýlky nebo domovy příbuzných. Tato přídavná snímací podložka umožňuje efektivně pokrýt celou plochu postýlky, zvyšuje snímaný prostor, což je ideální, pokud se vaše dítě v postýlce hodně pohybuje.

Celý popis
Skladem
- +

NANNY Bm-02D Náhradní deska k monitoru dechu

 

Náhradní deska k monitoru dechu Nanny BM-02D je praktickým doplňkem pro rodiče, kteří chtějí zvýšit bezpečnost svého dítěte při spánku. Tato přídavná snímací podložka umožňuje efektivně pokrýt celou plochu postýlky a je ideální pro situace, kdy se dítě v postýlce aktivně pohybuje.

Hlavní vlastnosti:

  • Rozšíření snímací plochy: Použitím společně s originální podložkou monitoru dechu Nanny zajistíte pokrytí větší plochy postýlky, což je ideální pro děti, které se v postýlce hodně pohybují.

  • Flexibilní použití: Díky možnosti připojení k vyhodnocovací jednotce pomocí spojovací zásuvky a prodlužovacího kabelu můžete monitor dechu snadno používat na různých místech, například u babičky nebo v jiné postýlce, bez nutnosti přenášet původní podložku.

  • Prevence poškození: Přídavná podložka minimalizuje riziko poškození původní podložky při častém přenášení, což prodlužuje životnost celého systému monitorování dechu.

  • Snadná instalace a údržba: Náhradní deska je navržena pro jednoduchou instalaci a údržbu, což usnadňuje každodenní používání.

  • Spolehlivá ochrana: Poskytuje další úroveň bezpečnosti pro vaše dítě tím, že rozšiřuje oblast monitorování dechu a zvyšuje tak efektivitu celého systému.

Tato náhradní deska je neocenitelným doplňkem pro všechny rodiče, kteří používají monitor dechu Nanny a chtějí zajistit maximální možnou ochranu pro své dítě během spánku.

 

Český výrobek – snadný a dostupný záruční i pozáruční servis

Certifikace: EC certifikát číslo MED 040093

Rozměry podložky: 500×305×15 mm

Hmotnost podložky: 1,5 kg

Důležité upozornění: Výrobce důrazně nedoporučuje koupi nebo pronájem již používaného monitoru dechu kojenců či jeho koupi v bazaru. V případě nešetrného zacházení může dojít ke snížení citlivosti snímacího senzoru, případně k oxidaci elektroniky se všemi důsledky. Výrobce v těchto případech nezodpovídá za funkčnost výrobku.

NANNY Bm-02D Náhradní deska k monitoru dechu
NANNY Bm-02D Náhradní deska k monitoru dechu
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Tomáš, Ústí Nad Labem Cena Rychlost dodání
Barbora, Týnec Nad Sázavou Rychlé doručení Vše v pořádku Kvalitní výrobky
Dagmar, Přelouč Rychlost, vstricnosz

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.