Připravte se na mateřství s kurzy od Baby Centra

Duben 2024 přináší do Baby Centra v Pardubicích sérii kurzů zaměřených na podporu těhotných žen a párů při přechodu do rodičovství. Tato série kurzů je navržena tak, aby poskytla užitečné informace a praktické dovednosti pro zvládání těhotenství a prvních kroků v mateřství a otcovství.

Kurz předporodní péče

Kurz předporodní péče s Nikolou Kopeckou (4.4.)

V prvním kurzu se setkáme s Nikolou Kopeckou, matkou tří dětí, zkušenou dulou a lektorkou předporodních kurzů. Kurz se zaměří na předporodní péči, vhodné cvičení v těhotenství a techniky práce s rebozo šátky pro uvolnění zad a podporu bříška. Účastníci získají cenné rady, jak pečovat o sebe v průběhu těhotenství.

Rezervujte si kurz předporodní péče zde

Kurz příprava na porod

Kurz Příprava na porod s Lucií Malinovou (11.4.)

Následně bude kurz veden Lucií Malinovou, porodní a poporodní dulou s bohatými zkušenostmi v doprovázení žen přes těhotenství, porod a mateřství. Účastníci se dozvědí, jak vytvořit porodní plán, co očekávat během porodu a jak si zajistit svá práva v průběhu tohoto jedinečného procesu.

Rezervujte si kurz přípravy na porod

Kurz šestinedělí

Kurz péče v šestinedělí s Danielou Langovou (17.4.)

Další kurz s Danielou Langovou, matkou tří dětí a poporodní dulou, se zaměří na průběh a význam šestinedělí. Účastníci se dozvědí, jak připravit domácnost na příchod nového člena rodiny, a budou se zabývat mýty a fakty spojenými s péčí o novorozence.

Rezervujte si kurz šestinedělí

Kurz kojení

Kurz přípravy na kojení s Petrou Slesarovou (24.4.)

Poslední kurz v sérii bude veden Petrou Slesarovou, poporodní dulou a laktační poradkyní. Účastníci získají podporu a rady v začátcích kojení, naučí se řešit obtíže spojené s kojením a budou mít příležitost pokládat své otázky ohledně kojení.

Rezervujte si kurz kojení

 

Tyto kurzy v Baby Centru Pardubice jsou nejen skvělou příležitostí k získání užitečných informací a dovedností, ale také k navázání kontaktů s dalšími těhotnými ženami a rodiči, kteří procházejí podobnými zkušenostmi. Přidejte se k nám a připravte se na cestu do rodičovství s jistotou a podporou zkušených profesionálů.

 

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.