Odsávačka mléka balónková

Odsávačka mléka balónková

Odsávačka mléka balónková

Odsávačka mléka balónková

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
- +

Odsávačka mléka balónková

ODSÁVAČKA MLÉKA BALÓNKOVÁ * Umožňuje pohodlně a jednoduše odsát mateřské mléko. * Jemné, diskrétní a tiché použití. * Možnost regulace podtlaku. * Klobouček se silikonovou vložkou prso jemně masíruje a ulevuje od bolesti. * Součástí je kojenecká láhev zeštíhlená NF-898 (200 ml) s kulatým silikonovým dudlíkem. Barevné provedení : modrá a růžová
Odsávačka mléka balónková
Odsávačka mléka balónková
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Karel, Slaný Srozumitelné stránky a veškeré informace
Pavla, Pardubice Velmi ochotné, milé pracovnice, poradily mi s výběrem.
Markéta, Králův Dvůr U Berouna Opravdu rychlé doručení,ochota

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.