Podprsenka na kojení 5014

  • Vánoce
Podprsenka na kojení 5014

Podprsenka na kojení 5014

Podprsenka na kojení 5014

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Podprsenka na kojení 5014

PODPRSENKA NA KOJENÍ 5014 košíčky B-E, 75-95 Dnešní těhulky i mladé maminky se stále více zamýšlejí nad tím, jak by mohly svoje děti chránit před škodlivými vlivy životního prostředí. Věřte, že tato snaha může začít už u podprsenek na kojení! Anita maternity ve svém programu pro období jaro/léto nabízí mj. i kojicí podprsenku v bílé barvě, která je kompletně vyrobena z čisté organické bavlny. VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU : - shapefaktor nastav.raminka podprsenka na kojení ze 100% organické bavlny - přirozeně u Anita maternity košíčky - ve velkých velikostech zdvojené košíčky pro ještě lepší oporu - ještě hlubší otevření košíčků pro pohodlnější kojení - ramínka spojena s prsní podpěrou, při otevření košíčku proto nesklouzávají dozadu s přibývajícími velikostmi se ještě rozšiřují - zadní díl nastavitelný do čtyř úrovní 100% Bavlna BAVLNA NEBO COTTON Je přírodní vlákno velmi příjemné pro pokožku. Bavlna je prodyšná, pevná a odolná.
Podprsenka na kojení 5014
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Markéta, Praha 8
Bezproblémová rychlá komunikace
Guatav, Pezinok
Rychlost dodania, dobre ceny
Jakub
K nákupu na BabyCentrum jsme přistoupili sice nepřímo přes Alzu.cz, ale způsob, jakým se firma a paní Havlíčková postavili k naší reklamaci, byl opravdu mimořádný. Přestože cena zakoupeného zboží nebyla vysoká, zacházeli s námi velmi skvěle a reklamaci vyřídili k naší naprosté spokojenosti. S manželkou proto BabyCentrum vřele doporučujeme.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.