Mateřská podprsenka ANITA 5040

  • Výprodej
  • Vánoce
Mateřská podprsenka ANITA 5040

Mateřská podprsenka ANITA 5040

Mateřská kojící podprsenka Anita. Klipy nad košíčky pro snadné otevření košíčků.

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Mateřská podprsenka ANITA 5040

Podprsenka na kojení 5040 Prodyšné, elastické a rychleschnoucí mikrovlákno, šírší elastický spodní lem z mikrovlákna. Košíčky jsou bezešvé, vhodné i pro velmi citlivé poprsí. Kojící klipy pro jednotlivé otevírání a zavírání košíčků. Ramí nka jsou elastická, na zadním dílu nastavitelná. 80% Polyamid 20% Elastan

Mateřská podprsenka ANITA 5040
Mateřská podprsenka ANITA 5040
Mateřská podprsenka ANITA 5040
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Lenka, Ostrava 8 Rychlost ,skvělá komunikace obchodu
Dagmar, Přelouč Rychlost, vstricnosz
Adriána, Dolný Ohaj Výborná komunikácia so zákazníkom, rýchle dodanie tovaru.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.