Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White

Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White

Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White

Prostěradlo na postýlku Stokke Sleepi Junior o velikosti 165 cm.

Celý popis
Skladem
949 Kč
Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White, 949 Kč
- +

Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White

Vyrobeno ze 100% jemné egyptské bavlny. Všechny látky Stokke® splňují standard Oeko-tex® 100, klasifikace první třídy pro výrobky přicházející do styku s dětskou pokožkou.

Lze je prát v pračce při teplotě 60° celsia.

Oeko-Tex® Standard 100 je mezinárodně uznávaný systém pro schvalování a certifikaci textilních materiálů, stejně jako textilních výrobků určených pro prodej konečným zákazníkům.

Materiály jsou testovány na nebezpečné látky (které jsou zakázány či regulovány normami),  chemické sloučeniny (které jsou nebezpečné pro zdraví) a parametry, které jsou označeny jako preventivní opatření pro ochranu pro zdraví.

Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White
Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White
Stokke® Sleepi™ prostěradlo Junior White
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Jakub
Byli jsme zde na doporučení kamarádky pro celou výbavu pro naše čerstvě narozené mimi. Pomáhala nám paní Lucka. Byla velmi ochotná, skvěle odpověděla na naše otázky a pomohla nám vybrat ty nejlepší produkty pro naše miminko. Je vidět, že se vyzná. Určitě se sem vrátíme!
Lucie, Neratovice
Rychle vyrizeni objednavky, vstricnost, pohotovost, prijemne jednani
Petra, Tábor
Rychlost doručení Výhodné ceny

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.