Upozornění

Upozornění

Upozornění

Celý popis
PRODEJ JIŽ SKONČIL

Upozornění

UPOZORNĚNÍ : Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby ! VAROVÁNÍ : Odstraňte veškeré části obalu z dosahu dítěte - obal není hračka. Poškozenou hračku nedávejte dítěti, nebezpečí vdechnutí malých částí. Hračky určené do vody : Používat pouze ve vodě takové hloubky, kde dítě stačí, a pouze pod dohledem dospělé osoby.    
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Erika, Přelouč
Výběr zboží Ochotný personál Skvělá komunikace s obchodem Rychlé dodání zboží
Marcela, Pardubice
Rychlost dárek k nákupu mile potěšil výborná komunikace ochota
Eva, Liberec 5
Skvělá komunikace, rychlé doručení.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.