Vodítko na dítě

Vodítko na dítě

Vodítko na dítě

Vodítko na dítě

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Vodítko na dítě

Bezpečně jistí dítě na procházkách či nákupech, brání mu nečekaně vběhnout třeba na vozovku. Pomáhá při nácviku prvních krůčků, dospělý se nemusí ohýbat. Skvělý pomocník pro výuku lyžování. Dítěti vodítko nijak nepřekáží, má obě ruce volné, zato dospělý ho má pod naprostou kontrolou. Jednoduché nasazení a zapnutí díky suchému zipu. Neškrtí, a přitom je pevné a bezpečné.
Vodítko na dítě
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Monika, Malacky Vyborna komunikacia, bezproblemove dodanie, spokojnost s tovarom, pribaleny darcek nas potesil :)
Svetomir, Kosice Skvela cena, dobra komunikacia, rychle dorucenie. ODPORUCAM
Marcela, Pardubice Rychlé dodáni Skvělé ceny výborná komunikace velmi ochotný personál dárek k nákupu

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.