Bugaboo taška ke kočárku

Bugaboo taška ke kočárku

Bugaboo taška ke kočárku

Přebalovací taška Bugaboo

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Bugaboo taška ke kočárku

Přebalovací taška ke kočárkům Bugaboo pojme všechny malé i větší věci, které potřebujete mít při cestování vždy po ruce. Taška má něuvěřitelných 14 vnitřních a vnějších kapes, které jsou připraveny na všechny vaše drobnosti. Taška je na víc vybavena speciální polstrovanou kapsou na iPad a, termoizolační kapsou na láhev a prostornou oddělitelnou kapsou na mokré nebo ušpiněné věci. Díky horním, postranním a spodním zipům jsou věci v tašce vždy přístupné. Při přebalování uvítáte přebalovací podložku se dvěma kapsami. Taška je vyrobena z nepromokavého materiálu a je ideálním doplňkem k vašemu kočárku Bugaboo.
Bugaboo taška ke kočárku
Bugaboo taška ke kočárku
Bugaboo taška ke kočárku
Bugaboo taška ke kočárku
Bugaboo taška ke kočárku
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Markéta, Řečany Nad Labem (Okr. Pardubice) S obchodem super komunikace
Tereza, Tábor Rychlost dodání Dáreček navíc
Michaela, Litoměřice Vše bylo doručeno v pořádku a rychle

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.