Renolux Quick+ Griffin

  • Výprodej
  • Vánoce
  • Óóóbrslevy
Renolux Quick+ Griffin

Renolux Quick+ Griffin

Jedná se pouze o jeden vystavený kus, nový, bez poškození.

Celý popis
Na dotaz
4 499 Kč
+ -

Renolux Quick+ Griffin

VYROBENO VE FRANCII. SUPER MĚKKÝ MATERIÁL - INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE SOFTNESS, specifikaci najdete v popisu níže.

-       velmi pohodlná dětská autosedačka sk. 1 / 2 / 3 (od 9 do 36 kg)

-       testováno a schváleno dle normy R44/04, 2 napínače pásu

-       nastavitelná výška, zesílená boční ochrana

-       odnímatelná redukční podložka, 5 bodový bezpečnostní pás

-       velmi pohodlná dětská autosedačka sk. 1 / 2 / 3 (od 9 do 36 kg)

-       testováno a schváleno dle normy R44/04

-       technologie Softness®

-       2 napínače pásu

-       nastavitelná výška

-       zesílená boční ochrana

-       odnímatelná redukční podložka

-       5 bodový bezpečnostní pás

-       vyrobeno ve Francii

-       váha: 8,30 kg (9,30 kg v balení, rozměry balení: 710 x 480 x 460)

-       dostupná ve 2 barevných designech: griffin a romeo 

Naše technologie Softness® nám umožňuje dosáhnout nových excelentních úrovní komfortu a bezpečnosti. Tento patentovaný postup kombinuje hlavní strukturu polyuretanové pěny vysoké hustoty vyvinuté společností Renolux, díky které je sedačka úžasně měkká, a ocelový rám, který působí jako kapsle pro přežití v případě nehody. Tento rám má velmi vysoké deformační vlastnosti, které jsou speciálně navrženy tak, aby absorbovaly energii a zabránily prudkým nárazům při autonehodě.   

Nejpohodlnější autosedačky na světě. 

Fantastická, proměnlivá, lehká, má mnoho vlastností pro optimální pohodlí. Polyuretanová pěna, známá jako polyuretanová pěna s velmi vysokou hustotou, je revolučním materiálem, který se podařilo firmě Renolux, jakožto odborníkovi v této oblasti, využít pro pohodlí našich dětí. 

1. RESPEKTUJÍ ERGONOMII LIDSKÉHO TĚLA

Pěna poskytuje optimální oporu pro záda a také ramena, krk, pánev a páteř. Tento materiál respektuje ergonomii těla tím, že sleduje jeho kontury, díky jeho jemnému a ochrannému držení dítěte a příjemnému pocitu pohody. 

2. VÝHODY INOVATIVNÍHO MATERIÁLU: Používaný v padesátých letech 20. století astronauty NASA ke snížení otřesů spojených se vzletem a přistáním, a také v automobilovém průmyslu, polyuretanová pěna s velmi vysokou hustotou je zvláště vhodná pro bezpečnost silničního provozu. Renolux vyvinul velmi vysoké, přesné úrovně hustoty a pružnosti v závislosti na oblastech použití, aby poskytl optimální provedení, které je nepřekonatelné z hlediska pohodlí. Jako bezpečnostní expert, Renolux patentoval používání pěnové technologie na dětské autosedačky. Surovina je nejprve vstřikovaná do formy, pak spojena se silnou, robustní ocelovou vložkou.

3. VÍCE KOMFORTU POKAŽDÉ, KDYŽ CESTUJETE! : I při krátkých cestách musí vaše dítě sedět v autosedačce, která vyhovuje jeho věku, hmotnosti a velikosti.  Někdy je však obtížné přimět vaše dítě, aby s tím souhlasilo. Nechte jej vyzkoušet naše autosedačky a porovnejte je s tradičními plastovými autosedačkami. Nebudete věřit tomu rozdílu! A nejen to, tato úžasná úroveň komfortu je také velmi důležitá z bezpečnostního hlediska, protože učí dítě, aby autosedačku více akceptovalo, díky čemu se brzy stane jeho novým nejlepším přítelem pro cestování. 

SOFTNESS® je označením KOMFORTU pro autosedačky Renolux zajišťující nejvyšší pohodlí. 

Sedačky s technologií HD pěny jsou jediné, které poskytují pohodlí ekvivalentní automobilovým sedadlům. Tento nesrovnatelný komfort je z bezpečnostního hlediska velmi důležitý, protože díky němu je mnohem pravděpodobnější, že dítě zůstane sedět v sedačce, a to i v případě dlouhých vzdáleností. Za druhé, polyuretanová pěna má na rozdíl od tradičních plastů vyšší absorpční schopnosti, čímž poskytuje dítěti lepší ochranu. 

Renolux Quick+ Griffin
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531