THULE Stupátko rider boarg

THULE Stupátko rider boarg

THULE Stupátko rider boarg

Stupátko Thule Rider Board umožňuje staršímu dítěti naskočit a povozit se za kočárkem. To z něj dělá praktického pomocníka pro milovníky dlouhých procházek s dětmi. Snadno se instaluje, má kolečka odolná proti defektu a na horní straně je protiskluzový polep.

Celý popis
Skladem
3 090 Kč 2 980 Kč
Garance nejnižší ceny
- +
Doprava zdarma

THULE Stupátko rider boarg

Thule Rider Board je navržen tak, aby byl namontován na zadní nápravu vašeho kočárku Thule a umožnil tak staršímu dítěti jezdit na zadní straně vašeho kočárku. Připevnění Thule Rider Board na váš kočárek Thule se provádí nejprve zatažením parkovací brzdy. Rider Board je pak připevněn k zadní nápravě, po správné instalaci byste měli slyšet cvaknutí. Před první instalací doporučujeme pečlivě prostudovat pokyny.

Funkce:

- Velká a stabilní deska pro pohodlnou jízdu
- Jednoduché připevnění ke kočárku
- Elastický popruh umožňuje snadné sklopení, když se stupátko nepoužívá​
- Velké 5" kolo bez defektu pro hladkou jízdu
- Vrchní strana je opatřena polepem s protiskluzovou funkcí​
- Kompatibilní s Thule Sleek, Thule Spring a Thule Shine

THULE Stupátko rider boarg
THULE Stupátko rider boarg
THULE Stupátko rider boarg
THULE Stupátko rider boarg
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Kateřina, Praha Rychlost Ochota Dobra komunikace
Miroslava, Detva Výborná komunikácia Rýchle dodanie
Radek, Miřejovice Rychlé, jednoduché, přehledné

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.