Storchenmuhle Starlight SP

  • Výprodej
Storchenmuhle Starlight SP

Storchenmuhle Starlight SP

Storchenmuhle Starlight

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Storchenmuhle Starlight SP

Kategorie: 1+2+3 (9-36 kg, cca 1-12 let)
Autosedačku Starlight SP charakterizuje velmi pevná konstrukce, jednoduchost poutání a řada unikátních bezpečnostních prvků.
Sedačka vytváří pohodlné a komfortní sezení již od útlého věku dítěte.

Komfort Starlightu SP
Komfort je zaručen ergo-pěnou z automobilového průmyslu. Má lepší a trvalejší vlastnosti, lépe "dýchá" a to zásadně přispívá k cestovnímu komfortu dítěte.
Nejmenšímu dítěti slouží ke zvýšení komfortu odnímatelná zmenšovací vložka uvnitř sedáku. Čalounění Storchenmühle Starlight SP je navíc zesíleno v sedákové části.
Pro bezpečné spaní (dítě nepředklání hlavičku z autosedačky) je autosedačka vybavena jednostupňovým polohováním. Pro přenášení je autosedačka Storchenmühle Starlight SP vybavena madlem. Látkový potah sedačky je jednoduše odnímatelný a pratelný.Poutání autosedačky zvládnete pomocí samouzavírací spony pouze jednou rukou.

Bezpečnost Starlightu SP
Crash-test výsledky: pro oblast hlavy je autosedačka  Storchenmühle Starlight SP o 45 % bezpečnější, než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58 %.
Bezpečnostní pásy mají důmyslný tvar, aby neškrábaly na krku dítěte, dále jsou vyplněny hmotou tlumící náraz v případě nehody a vybaveny protiskluzovou gumou, která zamezí posunu pásku po oděvu při brždění. Důmyslná konstrukce ASP (Advanced Side Protection) se postará o maximální bezpečí v případě nárazu, který je eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním.
Dítě je poutáno 5ti bodovými integrovanými centrálně nastavitelnými pásy autosedačky. Výška pásů se nastavuje společně s výškou hlavovky. Poutání samotné sedačky probíhá pod čalouněním a tak dítěti nikde nevadí.  Přes uzamykatelnou sponu je pás v žádoucí poloze a napnutí. Integrované protiskluzové gumy v korpusu Starlightu SP EVO zajistí stabilitu autosedačky.

Pro větší dítě se pásy autosedačky jednoduše odnímají a dítě je poutáno automobilovým pásem. Pás je veden přes integrovaný třmen v hlavové opěrce a skrz speciální průvlaky v konstrukci sedáku.
Takto vedený pás zlepšuje bezpečnostní funkce v případě kritických momentů (brždění, náraz).

Sleva pouze na vystavený kus.

Storchenmuhle Starlight SP
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Nikola, Ostrava - Poruba Rychlost, ochota, spolehlivost
Hana, Vyškov Objednávka rychle vyřízena, bezpečně zabalena, došlo vše co mělo v očekávané kvalitě, za mě bez problémů.
Markéta, Brno Dobre ceny Skvělá komunikace Rychle doručení podle očekávání

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.