Autosedačka Tudore - Zelená (poslední kus)

  • Výprodej
Autosedačka Tudore - Zelená (poslední kus)

Autosedačka Tudore - Zelená (poslední kus)

Autosedačka Tudore pro děti od narození do 13kg.

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Autosedačka Tudore - Zelená (poslední kus)

Autosedačka Tudore pro děti od narození do 13kg. Autosedačka splňuje evropské bezpečnostní normy. Snadná instlace do automobilu pomocí 3boového pásu nebo s využitím isofixové báze. Autosedčka se vždy instaluje proti směru jízdy na sedadlo , které NENÍ vybaveno airbagem. Autosedačku Tudore lze zakoupit v barvě kočárku. Na podvozek se připevní pomocí adaptérů, které jsou v ceně. * 3bodový bezpečnostní pás s centrálním upínáním * měkké pratelné polstrování * novorozen ecká vložka pro správnou oporu tělíčka a hlavičky * odepínací stříška a nánožník * nastavitelné madlo na přenášení

Autosedačka Tudore - Zelená (poslední kus)
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Petra, Chlumec Nad Cidlinou Skvělé ceny Velmi ochotný personál Rychlé dodání Velký výběr
Olga, Hlučín Rychlost dodání Široký výběr produktů
Ladislav, Pardubice Rychlé jednání, dobrá cena na internetu

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.