T-TOMI BIO Koupací žínky
Bambusové dětské žínky T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savého a jemného bambusového froté, které je velmi příjemné k citlivé dětské pokožce. Žínky je možné použít nejen ke koupání, ale i na utírání a pro další široké využití. Tato sada obsahuje bambusové žínky v provedení ubrousek, které je velmi praktické na používání. Je možné je využít např i místo jednorázových ubrousků.
- vysoce savý materiál
- žínky jsou antibakteriální
- balení obsahuje 4 kusy žínek
- rozměr 25 x 25 cm
- praktické a snadné používání
Bambusové dětské žínky T-tomi splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.
Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.
Související produkty
Co o nás říkají
Jsme tu pro vás již od roku 1995. Podívejte se, co o nás píší naši zákazníci.
Koupili jsme zde kočárek, za nás naprosto skvělá zkušenost. Paní velmi milá a ocotná, nemluvě o tom, že si zde můžete kočárek nechat až do porodu a potom vyzvednout!😇 paní se nám věnovala a odpověděla na všechny otázky. Příště určitě zavítáme zase k vám! Moc děkujeme!😇
Tento obchod pro budoucí maminky vřele doporučuji. Včera jsme navštívili a zároveň zakoupili kočárek a pár drobností. Byli jsme naprosto spokojeni se sortimentem zboží a přístupem pana prodavače Milana, který se nám po celou dobu nákupu věnoval a ochotně vše předvedl.Je to prostě člověk na správném místě ?Moc děkujeme a určitě jsme zde nebyli naposledy ?
Rychlé dodání Velice milý a profesionální personál Velký výběr zboží Krásná prodejna, koupím vše na jednom místě
Dárkový poukaz
Když nevíte, co vybrat, ať si vybere obdarovaný. Pošleme poukaz e-mailem nebo poštou, hodnotu zvolíte vy.
Pomůžeme vám s výběrem
Prodejní specialista Vám pomůže s výběrem kočárku, autosedačky, nosítka nebo celé výbavičky — rezervujte si svůj termín!