Uno šedá

Uno šedá

Uno šedá

Uno šedá

Celý popis
Skladem
- +
Doprava zdarma

Uno šedá

Dětská postýlka Uno. Vlastnosti: - možnost volně stojící dětské postýlky - může být připevněno na lůžko rodiče - nahrazuje cestovní postýlku - jednoduchý a bezpečný systém upevnění - systém rychlého skládání / rozkládání - vhodné pro všechny druhy postelí - malé rozměry po složení 76x20x66 - ochrana proti náhodnému složení - stabilní, vyztužená konstrukce - 6 stupňová nastavitelná výška dětské postýlky, od 64 do 74 cm - jednoduchá přeprava - rozměry rozložené dětské postýlky: 64 x 68 x 93 - jednoduchá údržba Příslušenství: - taška pro snadnou přepravu, - měkká matrace s rozměry: 83x52 - síťovina v přední části dětské postýlky Specifikace: rám: hliník, boční části: polyester 100% Rozměry: Délka: 64 cm Šířka: 68 cm Výška: 93cm Váha: 6kg

Uno šedá
Uno šedá
Uno šedá
Uno šedá
Uno šedá
Uno šedá
Uno šedá
Uno šedá
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Denisa, Olomouc Rychlost doručení cena
Marcela, Radnice Vše v pořádku, rychlé dodání.
Karolina, Pardubice Spolehlivý obchod rychlost vyřízení

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.