Bugaboo Ant Popruh

Bugaboo Ant Popruh

Bugaboo Ant Popruh

Bugaboo Ant Popruh

Celý popis
Skladem do 4 týdnů
- +

Bugaboo Ant Popruh

Udržujte obě ruce volné pro nošení

Vyrobili jsme Bugaboo Ant ještě přenosnější pomocí popruhu. Toto příslušenství kočárku vám umožní mít obě ruce volné pro snadné přenášení dítěte.

Toto originální příslušenství kočárku je ideální pro zvedání a přepravu kočárku a zároveň přenášení dítěte. Bugaboo Ant je náš nejkompaktnější kočárek, speciálně navržený tak, aby vaše cestovní dobrodružství a denní výlety byly tak snadné, jak jen mohou být.

Bugaboo Ant má kompaktní velikost příručních zavazadel schválených většinou leteckých společností. Přidáním popruhu na nošení usnadníte manipulaci s kočárkem, kdykoli jej potřebujete zvednout a uložit do stropních přihrádek.

Bugaboo Ant Popruh
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Helena, Pardubice Velké parkoviště Dobra dostupnost autem i pěší Výtah
Oluše, Kobylá Nad Vidnavkou Velký výběr, dobrá komunikace, dobře zabaleno
Erika, Přelouč Velmi milý a ochotný personál Krásné zboží a velký výběr Skvělá komunikace s obchodem a rychlé vyřízení objednávky

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.