Moderní fusak Pinkie vhodný pro přechodová období. Výrazné prošívání. Vnitřní část fusaku je vyrobena z antialergické BIO bavlny, vrchní materiál je příjemný, silný úplet, lehce
zateplen vatelínem. Spodní část je od vrchní zcela oddělitelná, takže jí můžete využít i samostatně jako vložku do kočárku. Fusak má stahování okolo hlavičky a připevnit ho
můžete ke kočárku šňůrkami, nebude sjíždět. Rozměry: délka cca 106 cm, šířka 52 cm Bio bavlna je velmi vhodná pro miminka a alergiky.
Před několika lety jsme zde vybrali kočárek Tudore, se kterým jsme byli velice spokojeni dlouhá léta, spokojeně v něm jezdili a spinkali oba synové. Když nastal čas vybral větší autosedačky, bylo pro mě babycentrum jasnou volbou. Paní Vlaďka se nám věnovala na prodeě více než 40 minut, vyzkoušeli jsme několik modelů sedaček přímo v prodejně, tak abychom vybrali tu spravnou s ohledem na stavbu těla dítěte. Vybrali jsme požadovanou barvu a skladem byla do 2 dní. Slečna Natálka a druhá mladší kolegyně(omlouvám se jméno jsem si nezapamatovala) mi je o víkendu pomohly nainstalovat do auta a vše mi ještě ohledně nastavení znovu zopakovaly. Výborný servis a laskavý přístup jako většina rodičů jistě oceníte a proto neváhejte se, zde poradit.
Veronika, Prahs 4 Kamýk
Velky vyber
Dobra cena
Petra, Horažďovice (Okr. Klatovy)
Rychlé a přehledné. Zboží dle popisu
O nás
BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.