Bel baby přebalovací podložky 10 ks

Bel baby přebalovací podložky 10 ks

Bel baby přebalovací podložky 10 ks

Dětské přebalovací podložky Fixies mají extra jemnou a měkkou povrchovou vrstvu z netkaného textilu, která rychle odvádí vlhkost z dětského zadečku a díky svému mimořádně savému buničitému materiálu okamžitě vstřebávají tekutinu.

Celý popis
- +

Bel baby přebalovací podložky 10 ks

Spodní vrstva podložek tvoří pestrobarevná folie s motivy medvídků, která nejen spolehlivě chrání před prosáknutím, ale umožňuje i hygienické přebalování miminka.

Dětské podložky jsou tak ideálním pomocníkem, chystáte-li se navštívit přátele, příbuzné nebo podniknout rodinný výlet či dovolenou.

Pomohou Vám být stále připraveni na zvláštní potřeby Vašeho miminka, ať jste kdekoliv.

Jsou praktické i jako dostatečná ochrana do postýlky především v čase odvykání od plenek.

BALENÍ OBSAHUJE 10 KUSŮ PODLOŽEK 60 X 60 CM.

Bel baby přebalovací podložky 10 ks
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Kateřina, Praha Rychlost Ochota Dobra komunikace
Miroslava, Detva Výborná komunikácia Rýchle dodanie
Radek, Miřejovice Rychlé, jednoduché, přehledné

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.