RUDOLFS Dětský juice hruška+dýně+kdoule

RUDOLFS Dětský juice hruška+dýně+kdoule

RUDOLFS Dětský juice hruška+dýně+kdoule

RUDOLFS Dětský juice hruška+dýně+kdoule. Pro děti od 6 měsíců Vyrobeno z pyré.

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

RUDOLFS Dětský juice hruška+dýně+kdoule

Svěže a přirozeně od samého začátku. Lotyšská společnost začala vyrábět prémiové organické dětské výživy pod značkou «Rudolfs» -

* 100% PŘÍRODNÍ BEZ PŘÍSAD

* BEZ PŘIDANNÉHO CUKRU

* BEZ KONZERVAČNÍCH LÁTEK

 * BEZ ZAHUŠŤOVADLA.

RŪDOLFS je značka prémiových ORGANICKÝCH DĚTSKÝCH VÝŽIV od lotyšského výrobce Lat Eko Food Ltd. Výživy Rūdolfs jsou 100% PŘÍRODNÍ, neobsahují žádné přidané látky, umělé cukry, zahušťovadla a ani konzervační přísady. Recepty jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými lékaři a specialisty na zažívání, čímž je zaručena jejich VYSOKÁ NUTRIČNÍ HODNOTA.

Suroviny pro výrobu odebírá společnost Rūdolfs pouze od pečlivě vybíraných CERTIFIKOVANÝCH ORGANICKÝCH FAREM. Každý krok výroby je navíc podrobován PŘÍSNÉ KONTROLE KVALITY, což výrobce dokládá několika certifikacemi kvality a bezpečnosti.  

JUICE HRUŠKA + DÝNĚ + KDOULE Organická šťáva pro děti, 190ml

Pro děti od 6 měsíců Vyrobeno z pyré.

Ingredience: voda, hruška*23%, dýně*13%, fruktóza, kdoule*5%. ŽÁDNÉ PŘIDANÉ konzervační látky. Neobsahuje lepek, mléčné bílkoviny, krystalický cukr, konzervační přísady, potravinářská barviva. *Z ekologických farem Segregace produktu povolena. Sterilizováno. Připraveno ke konzumaci. Před otevřením řádně protřepte. Začněte s malými porcemi a postupně je zvětšujte.

SKLADOVÁNÍ: před otevřením – při pokojové teplotě, po otevření – skladujte v chladničce a spotřebujte do 48h. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, nekonzumujte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout. Bez ftalátů. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.   100 g produktu obsahuje: Energetická hodnota 46 kcal/197kJ Tuky 0,04g -z toho nasycené mastné kyseliny

RUDOLFS Dětský juice hruška+dýně+kdoule
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Martin, Pardubice Rychlost dodání cena
Petra, Pardubice Rychlost Ochota Otevreno o vikendu
Martina, Lysa Nad Labem Siroky vyber, rychle jednani a doruceni objednavky

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.