Zásobník na mateřské mléko 150 ml

Zásobník na mateřské mléko 150 ml

Zásobník na mateřské mléko 150 ml

Zásobník na mateřské mléko 150 ml

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Zásobník na mateřské mléko 150 ml

ZÁSOBNÍK NA MATEŘSKÉ MLÉKO 150 ML * Určen ke skladování odsátého mléka k pozdějšímu použití. * Lze jej připojit k pákové nebo elektrické odsávačce mléka. * Eliminuje potřebu přelévat odsáté mléko z jedné láhve do druhé a tím vylučuje možnost jeho znečištění. * Nasazením dudlíku lze používat rovnou jako kojeneckou láhev. * 3 kusy v balení.
Zásobník na mateřské mléko 150 ml
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Lucie, Hlinsko Rychlé vyřízení, Komunikace Přehledný eshop
Lucie, Neratovice Rychle vyrizeni objednavky, vstricnost, pohotovost, prijemne jednani
Zdena, Pardubice Rychlé dodání Skvělé ceny příjemný personál Krásný dáreček k nákupu

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.